Bary SENSOR

"Minimální váha, maximální cit pro jezdce"  Díky SENSORU cítíte svého draka při každém sebemenším pohybu, tak jak jste to ještě nikdy předtím nezažili. Bary patří k těm nejlehčím na trhu a jsou plné Knowhow,  Hightech a bezpečnostních prvků.

Naše Bary jsou velice flexibilní a jsou kompatibilní se všemi kity. Takže se SENSORem nepotřebujete další bary k jiným velikostem draků, jak tomu je u konkurenčních výrobců. "S jedním barem si vystačíte."

základní core bar sensor 2

SENSOR 2/2+

 Unibody 4+Line Bar 
bar sensor 2S plus je kvaliat

SENSOR 2S/2S+

 Unibody 4+Line Bar s S-Systémem 
Profi bar core sensor pro s carbonovým tělem

SENSOR 2S PRO

 Carbon Unibody Bar w/ Tectanium Lines s S-Systémem 

Zapomeňte na zkroucené přední šňůry.

Bary Sensor 2S vše vyřeší. Díky keramickému kuličkovému ložisku s minimálním třením a opotřebením umístěném pod rotorem Chickenloopu vždy okamžitě přední Liny samo automaticky rozmotá. 

Od teď budete mít Liny vždy narovnané a přenos sil bude optimální. Šňůry se o sebe nebudou třít a tím i déle vydrží.

Používáme nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie

S našimi produkty si máte užít maximum zábavy během nejdelšího možného času a abyste se na ně mohli spolehnout. Tím se řídíme i při vývoji a výrobě.

Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály. Jejich kvalitu pocítíte už na první dotyk. Používané materiály pocházejí z oblastí High-Tech, letectví, kosmonautika, yachting, ... a jsou vyráběny převážně v Německu.

Bary SENSOR jsou pro vás připraveny

Bary SENSOR jsou navrženy tak, aby splňovali nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Jsou citlivé, rychlé, variabilní, ...

S jedním barem SENSOR si vystačíte!

To znamená, že nepotřebujete několik barů na různé velikosti kitů, jak tomu je u jiných značek.

bar sensor 2S pro připraven pro jakéhokoliv 4 šňůrového draka

Bar SENSOR 2

Bar Senso 2 v zeleném obalu

Dodávka obsahuje

Bar 52/46 cm SENSOR 2 , 24m šňůry, Leash, obal na bar a manuál.

Kompabilita

Bar SENSOR 2 je plně kompatibilní s kity: XR5, XR5 LW, XR4, XR4 LW, Riot XR3, Riot XR3 LW, Riot XR2, Riot XR2 LW, Riot XR, Riot XR LW, Free, Free LW, GTS4, GTS4 LW, GTS3, GTS3 LW, GTS2, GTS, GT, Section 2, Section 2 LW, Section, Section LW, Impact 2, Impact  Section 3, Section 3 LW, Xlite a mnohými dalšími 4-line kites jiných značek.  

Bar SENSOR 2S/2S+

bar sensor 2S v černo bílém obalu

Dodávka obsahuje

SENSOR 2S

Bar 52/46 cm SENSOR 2S , 24m šňůry, Leash, obal na bar a manuál.

SENSOR 2S+

Bar 52/46 cm SENSOR 2S+ , S-System, Vario šňůry pro celkovou délku 24m, 22m, 20m a 18m. Dále Leash, obal na bar a manuál.

Kompabilita

Bar SENSOR 2S/2S+ je plně kompatibilní kity: XR5, XR5 LW, XR4, XR4 LW, Riot XR3, Riot XR3 LW, Riot XR2, Riot XR2 LW, Riot XR, Riot XR LW, Free, Free LW, GTS4, GTS4 LW, GTS3, GTS3 LW, GTS2, GTS, GT, Section 2, Section 2 LW, Section, Section LW, Impact 2, Impact, Section 3, Section 3 LW, Xlite  a mnohými dalšími 4-line kites jiných značek.  

Bar SENSOR 2S PRO

bar sensor 2S pro v atraktivním obalu

Dodávka obsahuje

Bar 52/46 cm SENSOR 2S PRO , S-System, Carbon Fiber bar, Full Tectanium šňůry Vario pro délku 24m, 22m, 20m a 18m. Dále Leash, obal na bar a manuál.

Kompabilita

Bar SENSOR 2S PRO je plně kompatibilní s kity: XR5, XR5 LW, XR4, XR4 LW, Riot XR3, Riot XR3 LW, Riot XR2, Riot XR2 LW, Riot XR, Riot XR LW, Free, Free LW, GTS4, GTS4 LW, GTS3, GTS3 LW, GTS2, GTS, GT, Section 2, Section 2 LW, Section, Section LW, Impact 2, Impact, Section 3, Section 3 LW, Xlite a mnohými dalšími 4-line kites jiných značek.  


ceník core barů

Ceník barů SENSOR

*Ceny jsou doporučené výrobcem a mohou se měnit

Kontaktujte nás, abychom vám mohli udělat nabídku na míru.

Náhradní díly 6 let

Produkty jsou obzvláště robustné a odolné, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než  slib. CORE je dokonce zaručuje. 

 

balení barů ke kitům core