nejvýkonnější kite pro freeride a freestyle

XR6

 HIGH PERFORMANCE FREERIDE+ / FREESTYLE  / WAVE 
Velikosti: 5.0-6.0-7.0-8.0-9.0-10.0-11.0-12.0-13,5 
HIGH PERFORMANCE FREERIDER bez kompromisu

Extrémní výšky skoků, vynikající točivost, poslušnost, stoupavost, kontrola. Tento drak vám dá vždy pocit potěšení, že máte dokonalý KITE. Vysoce výkonný HIGH PERFORMANCE FREERIDER pro téměř všechny podmínky a oblasti použití. Dokonce se s ním výborně svezete i na vlnách. Nyní je díky inovacím ještě výkonnější v tahu, výskoku a Hangtimu.

Tajemstvím komfortu a síly u modelu XR6 je jedinečně tuhá konstrukce doplněná o použité exklusivní materiály, které byly pro tyto produkty vyvinuty.

XR5 ve verzi LW pro kitovací seance za slabšího větru

XR6 LW

 HIGH PERFORMANCE FREERIDE+ / FREESTYLE  
Velikosti: 15.0 LW- 17.0 LW- 19.0 LW
SILÁK napěchovaný energií

Napěchován energií a rychlý v otáčení. XR6 LW byl vyvinut pro slabé větrné podmínky. Tento drak vás dostane rychleji do skluzu, umožní vám lepší stoupání a vysoké skoky při vynikající reakci a točivosti a to i tehdy, když ostatní sedí na břehu a závistivě přihlížejí, jak si to užíváte. Díky těmto vlastnostem se stal XR6 LW jedním z nejpopulárnějších kitů v segmentu "Lightwind Kites".

Tajemstvím je exkluzivní speciální Dacron s názvem ExoTex. Tento materiál je tenčí, ale přesto tužší a tím umožňuje lehkou, ale pevnou a  robustní konstrukci draku XR6 LW.


Světový rekord 34,8m


Loop s XR6?  No Problem !

Dříve k loopování byly používány především C- a Open-C-Kity. Dnes už to díky nové konstrukci umí i Delta-Kity, které jsou rychlé a agilní. Jezdíteli Old School, loopujete, .... tak XR6 je ideální kite. Svoji rychlostí a agilností předčí vaše očekávání. Dokonce i Mega-Loopy jsou hračka.

Přehledná plakát s vlastnostmi XR6
Borec na vlně s XR5 a vlnovkou
Tři kiteří na CORE XR5
Jezdec na CORE XR5 down wind

Používáme nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie

S našimi produkty si máte užít maximum zábavy během nejdelšího možného času a abyste se na ně mohli spolehnout. Tím se řídíme i při vývoji a výrobě.

Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály. Jejich kvalitu pocítíte už na první dotyk. Tyto pocházejí z oblastí High-Tech, letectví, kosmonautiky, yachtingu, ... a jsou vyráběny převážně v Německu.

Připraven pro bary SENSOR

Kite je optimálně navržen a připraven k interakci s bar systémem SENSOR. Vychutnejte si jedinečně čistý a intenzivní pocit na baru SENSOR, který je nejlehčí na trhu. 

S jedním barem SENSOR si vystačíte!

To znamená, že nepotřebujete několik barů na různé velikosti kitů, jak tomu je u jiných značek.

Najděte si KITE podle stylu, který jezdíte


Najděte si KITE podle stylu + schopností

přehledný ceník core kitů XR5

Ceník XR6 a XR6 LW

*Ceny jsou doporučené výrobcem a mohou se měnit

Kontaktujte nás, abychom vám mohli udělat nabídku na míru.

Náhradní díly 6 let

Kity jsou obzvláště robustní a odolný, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než  slib. CORE je dokonce zaručuje. 


Kompatibilita

Kite je kompatibilní se všemi systémy SENSOR 2 a SENSOR 2S: SENSOR 2, SENSOR 2+, SENSOR Pro, SENSOR 2S a SENSOR 2S Pro.

batoh na kite v barvách CORE

Zásilka obsahuje

Kite s komfortním ruksakem, manuál a sadu pro opravu "Repair-Kit" . S draky LW obdržíte ještě prodlužovací šňůry.